Yeni Tourneo Connect

Yeni Tourneo Connect

YENİ FORD TOURNEO CONNECT


İşinizin yükünü rahatlıkla hafifletecek kadar geniş yükleme hacmi, tüm aileye yetecek kadar esneklik. Yeni Tourneo Connect dinamik stili, yenilenmiş iç mekanı ve dijital sürüş deneyimi gibi özellikleriyle karşınızda.


Verimli EcoBoost* benzinli veya EcoBlue dizel motorunu seçebilirsiniz. *EcoBoost motor seçeneği önümüzdeki dönemde Türkiye’de olacaktır. Şerit Takip Sistemi

Şerit Takip Sistemi önünüzdeki yolu sürekli olarak izleyen bir kamera kullanarak yanlışlıkla şeritten çıktığınızı algılayabilir. Böyle bir durumda direksiyonu titreyerek ve görsel bir uyarı göstererek sizi uyarır. Sistem manuel olarak kapatılabilir.

Powershift Otomatik Şanzıman

Tüm otomatik şanzımanlar direksiyondan kumandalı vites kollarıyla sunuluyor. Basit bir parmak hareketiyle vitesi seçebilmenizi sağlayan direksiyondan kumandalı vites kolları sürüş ve spor modları arasında doğrudan geçiş yapabilmenize de imkan veriyor. 

Dinamik Led Farlı Adaptif Aydınlatma

Tourneo Connect adaptif ön aydınlatmasıyla ışığı belirli sürüş koşullarına uyacak şekilde optimize eder. Otoyollarda, şehirde veya kırsal yollarda sürüşün yanı sıra, park ve viraj manevralarına da adapte olur.

Elektronik Park Freni

Tourneo'nun bir butona basılarak etkinleştirilen elektrikli park freni kabin içinde daha fazla alan yaratır, kolayca uygulanır ve frenlerin aşınma ve yıpranmasını azaltmaya yardımcı olur.

Elektronik Stabilite Kontrol Sistemi

Elektronik Stabilite Kontrol Sistemi yolla iletişim halinde kalmanıza yardımcı olur. Araç hakimiyetinin kaybolduğunu algılarsa her tekerleğe otomatik fren uygulayarak dengeli hale getirir.

Yeni Estetik Tasarım

Yeni Tourneo Connect dinamik hatlara sahip sportif bir dış görünümü, belirgin ön ızgarası, farklı renk seçenekleri, şık ve ferah iç mekanıyla baştan yaratıldı.

Dijital Gösterge Paneli

Tourneo Connect’in 10.25 inç Dijital Gösterge Panelinden ekranınızı çeşitli araç verileriyle özelleştirebilir; 8.25 inç veya 10 inç renkli ve dokunmatik bilgi eğlence sistemine akıllı telefonunuzla kesintisiz olarak bağlanabilirsiniz.

Ford Pro

Ford ProTM, tüm ticari müşterilerinin ihtiyaçlarını tek noktadan karşılayacak, sürekli açık bir hizmet noktası olarak, günümüzde ve gelecekte verimliliklerini ve üretkenliklerini artırmalarını desteklemeyi amaçlıyor. Ticari araçlar için kapsamlı bir filo yönetimi yazılımı, şarj, finansman, hizmet ve servis desteğiyle hem içten yanmalı hem de elektrikli araçlar seçenekleri sunarak, filoların çalışma sürelerinin maksimum seviyede olmasına ve toplam işletim giderlerini azaltmaya yardımcı oluyor.

Adres ve İletişim

Adres

Uluyol Cad. No : 25/A Bayrampaşa İstanbul

Bize Ulaşın

+902124173915