Ford Puma

Ford Puma

FORD PUMA ECOBOOST HİBRİT

Akıllı tasarım ve mühendislikle hızlanmada %12'ye varan iyileşme ve motora göre %10’a varan daha fazla yakıt verimliliği. Yenilikçi, 'insan odaklı' tasarım, cesur SUV stili, enerjik sürüş ve gün içinde hobilerine yer açabileceğin geniş bagaj hacmi. Ford Puma, duruşu ve özellikleriyle tüm dikkatleri üzerine çekiyor.
Hayalinizdeki Puma'ya Sahip Olun!


Puma modellerimizin stoklarını görüntülemek ve size özel teklif talepleri oluşturmak için Ford Hesabım'a giriş yapabilirsiniz.

Ford Puma Dijital Stüdyo’da

Hafta içi ve Cumartesi günleri 10:00-19:00 saatleri arasında Puma'ya dair merak ettiklerinizi sormak, Puma'yı canlı görüşme ile incelemek için tıklayınız.

Otomobil kullanmayı keyfe dönüştüren teknolojiler

Sürüş keyfinizi ve güvenliğinizi artırmak için tasarlanmış pek çok yenilikçi özelliğe sahiptir. Seçilebilir sürüş modları sürüş deneyiminizi kişiselleştirirken, Acil Durum Manevra Destek Sistemi gibi özellikler ise yarı otonom sürüş deneyimi sunar.

Performansta Hibrit, Fazlasıyla Aktif

Çevre dostu hibrit elektrikli araçlarda yeni bir sayfa açılıyor. Ford Puma, bu doğrultuda yeni geliştirilmiş EcoBoost Hibrit seçeneği ile karşınızda. Hibrit olmayan diğer motorlara kıyasla etkileyici yakıt ekonomisi ve kayda değer oranda daha düşük CO2 emisyonu sunarken üstün sürüş keyfi ve performansından ödün vermiyor.

Sizi korumaya hazır

Potansiyel çarpışma tehlikelerine karşı uyarı veren özelliklerden yol tutuşunu ve dengeyi korumanıza yardımcı olan sistemlere kadar her an sizi korumak için tasarlanmış akıllı teknolojilerle donatıldı.

Hayatın için mükemmel denge

Ford Puma’nın şık tasarımı sizi sarıp sarmalıyor. Ön koltuklardaki konforu artıran bel desteği aktif geçirdiğiniz yoğun bir günün ardından derin bir nefes almaya olanak sağlıyor. 12.3" dijital gösterge paneli ve SYNC 3 eğlence sistemi her yolculuğunuzu keyifli hale getirmek için tasarlandı.

Hobilerine uyum sağlayan akıllı alan kullanımı

Sınıfındaki en iyi arka bagaj kapasitesiyle Ford Puma, tarz sahibi bir zarafete ve görkemli bir duruşa sahip. Puma’nın göz alıcı dış görünümü en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanmış işlevsellikle dengeleniyor.

Adres ve İletişim

Adres

Uluyol Cad. No : 25/A Bayrampaşa İstanbul

Bize Ulaşın

+902124173915