COVID-19 için Tüm Önlemlerimizi Aldık!

Covid-19

Size her koşulda en yüksek seviyede hizmet etmek istiyoruz. Görevli çalışanlarımızın ve sizlerin sağlığı bizim için her şeyden daha değerli...

 

Dünyanın ve ülkemizin gündemini çok ciddi şekilde meşgul eden COVID-19 virüsünün yayılımını ve olası etkilerini en aza indirmek adına T.C. Sağlık Bakanlığı’nın talimatları, Dünya Sağlık Örgütünün (WHO) tavsiyeleri, Koç Holding ve Ford Motor Company’nin uygulamaları doğrultusunda aldığımız kararları ve aksiyonları sizlerle paylaşmak istiyoruz.

 

Bu zorlu dönemde sizlere her zaman olduğu gibi kesintisiz ve kaliteli hizmet vermek istiyoruz. Bu nedenle bayi ağımızdaki satış- servis alanları ve operasyonlarımızı yürüttüğümüz tüm tesislerimizde insan sağlığına uyumlu özel kimyasallar kullanarak düzenli temizlik ve dezenfekte çalışmaları yapıyoruz. 

 

Siz değerli müşterilerimiz bayilerimizde temel temas noktaları olan satış ve servis süreçlerimize ilişkin alınan aksiyonları aşağıda bulabilirsiniz.

 

  • Showroomlarımızı ve sergi araçlarımızı düzenli aralıklarla dezenfekte ediyoruz.
  • Test ve ikame araçlarımızı kullanım öncesi ve sonrasında dezenfekte ediyoruz.
  • Servislerimize kabul ettiğimiz müşterilerimizin araçlarının, kabul ve teslimat öncesinde hijyen kurallarına dikkat ediyoruz.
  • Hem müşterilerimizin hem de çalışanlarımızın sağlığı için sosyal mesafeye çok önem veriyoruz.

 

Satış ve satış sonrası tüm taleplerinize ilişkin iletişim formumuz, Ford Direkt Hattı (444FORD) ve bayi ağımız üzerinden bize ulaşabileceğinizi belirtir, bu zorlu günleri hep birlikte en kısa sürede atlatmayı dileriz.

 

Servis Randevusu

Bilgi Alın